eizi

Teslimat ve İade Sözleşmesi

Ücretsiz kargo: Yurtiçi alışverişlerinizde siparişiniz ücretsiz kargo ile gönderilir.

Siparişiniz, kayıtlı teslimat adresinize, kargo ile 5 iş günü içerisinde gönderilecektir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

*Teslim tarihi bebek yatak kenarlığı için geçerli değildir. Bebek yatak kenarlığı, siparişinizi takiben 4 hafta içinde teslim edilebilmektedir.

İade

Siparişinizle memnuniyetiniz bizim en önemli önceliğimiz. Herhangi bir nedenle ürününüzden memnun kalmazsanız, yıkanmamış, uygun ürünler veya kusurlu malların zamanında iade edilmesini gerekli iade şartlarına uyulması durumunda memnuniyetle kabul ederiz. Online alışverişlerde değişim yapılamamaktadır.

Kargo ile iade;

  • İade etmek istediğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo aracılığıyla gönderin.
  • Alıcı kısmına 404836709 kodunu ekleyerek ücretsiz gönderim yapabilirsiniz.
  • Lütfen gönderdiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygun olduğundan ve gönderinize faturanızı eklediğinizden emin olun.

İade Şartları

15 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, faturasıyla birlikte siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içerisinde ürünle birlikte geri gönderebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uyması gerekmektedir. İade edilen mal, ambalajını ve etiketlerini içermelidir. Kullanılmış mallar kusurlu olmadığı sürece iade edilemez.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, şirketimiz geri ödemeleri 2 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Ürün
Şirketimiz tarafından kaynaklanan bir hata olmadıkça ve ayıplı mal olmadıkça bu ürünler iade edilemez. Siparişiniz bir hatayla geliyorsa, hata şirketimiz tarafından kaynaklanıyorsa ücretsiz olarak yeniden üretilebilir veya geri ödeme yapılabilir. 

İade Adresi: Acıbadem Mahallesi, Taşköprü Caddesi, No:26/3 Kadıköy, İstanbul

Herhangi bir sorunuz veya iade ederken yardıma ihtiyacınız varsa 0(216) 550 37 52’u arayabilirsiniz. 

Anasayfa
Fırsatlarım
Favoriler
0
Sepetim
Ara